• MODELLER
 • MİKRO SİTELER
 • KURUMSAL
 • SATIŞ & SERVİS
 • MÜŞTERİ HİZMETLERİ
 • İLETİŞİM
Mükemmelliğin Markası Mondial'den
Fiyatlara KDV ve ÖTV dahildir
Genel Bakış

MACERA ONUN İŞİ!

97 cc 7.500 d/d' da 4,8 kw güçte, (MTV) Motorlu taşıtlar vergisinden muaf, ekonomik, düşük yakıt tüketimli, asfalt ve kırsal kullanımına uygun yarı otomatik (debriyajsız) motor blok yapısına sahip 100 MFH, yola çıkmak için sizi bekliyor. Pratik kullanımı ile yıllarca devam edecek sürüş alışkanlığınız olacak.

Motor Bloğu

Delphi (EFI) enjeksiyon sistemli CVT otomatik motor blok yapısı , su soğutmalı ve 249 cc. dört supaplı 7.250 d/d' da 14,6 kw. güce sahiptir.

Büyük Radyatör

Büyük verimli radyatör, yüksek soğutma kapasitesi ile motora optimum üstün performans sağlayarak daha verimli çalışmasına imkan verir.

Süspansiyon

Teleskobik ön amortisörler ve yüksek dayanıklılıkta, yükleme kapasitesine göre sertliği ayarlanabilir arka amortisörler.

Göz Alıcı Ön Amortisör

Ön amortisörde geniş çaplı kalın süspansiyon sistemi kullanılmıştır. (Çap 37mm) yapılan testlerle artırılan malzeme alaşım sertliği ve gücü ile daha güvenli ve istikrarlı sürüş keyfi sağlar!

Gelişmiş Spor Jant Göbeği

Terra Lander 625, 12 inch alüminyum alaşım jantları, kalın tırnaklı arazi tipi yüksek kalitede lastikleri ile, sadece ayrıcalıklı bir görünüm sunmakla kalmayıp, zorlu arazi şartlarında maksimum tutunma ve güvenlik sağlar.

Geniş Yüzeyli Yarış Lastiği

17 inch geniş yüzeyli yola tutunan dayanıklı ve geliştirilmiş performansı ile güvenli sürüş keyfi sunuyor! Daha rahat sürüş ve kontrol!

Çamurluk

Alternatif CG'lerden farklı olarak, ön ve arka çamurlukta kullanılan paslanmaz krom malzeme yapısı.

Koruma

Şasi taban boşluğuna kaplanmış, çarpmaya dayanıklı plaka malzeme kullanılan alt koruma, motor bloğunu korumakla birlikte, çamur ve yağmur nedeniyle şasi ve bağlı aksamlarda oluşabilecek korozyon ve paslanmaya karşı koruma sağlar.

Gösterge Paneli

Analog gösterge paneli üzerinde km. sayacı, tripmetre, telefon ikaz ışığı, analog devir saati ile kombine benzin göstergesi ve dijital vites göstergesi bulunmaktadır.

Sağ sol sinyal gösterge ikaz ışıkları, vites durum lambası ve uzun/kısa far ikaz ışıkları göstergenin alt kısmında yer almaktadır.

Dijital LED Gösterge

150 GOMAX scooter dijital hız göstergesine sahiptir. Gösterge paneli üzerinde analog km saati, benzin göstergesi, uzun / kısa far ikaz lambası ve sağ / sol sinyal ikaz ışıkları bulunmaktadır.

4 X 4 Difransiyel Kiliti

Daha fazla çekiş gücü ihtiyacınızda, kilit mekanizmalı tek tuş ile kolay ve hızlı bir şekilde iki çekişten dört çekişe geçiş imkanı sunar.

Aydınlatma & İkaz Lambaları

Yüksekliği ayarlanabilir ön far, geniş aydınlatma alanı ile etkili görüş imkanı sağlar.

Görünülebilirliği artıran arka stop, çamurluk üzerinde konumlandırılmıştır.

Geniş çaplı ön ve arka sinyaller kompakt tasarımlıdır.

Ayaklık Ana Gövde

Ayaklık ana gövde, ticari amaçlı ve kişisel kullanımlarda ihtiyaç duyulabilecek yük taşımacılığına uygun genişlikte tasarlanmıştır.

Güvenlik sistemi

125 NT Turkuaz’da hem yolculukta hem de yolculuk dışında içiniz rahat! Yenilenen kilit sistemiyle dıştan gelebilecek tehlikelere karşı güvenlik önlemleri arttırılmıştır.

Sele

Daha geniş, su geçirmez, kaymaz sele yapısıyla 100 MFH, hem güvenliğinizi hem de rahatınızı önemsiyor.

Ayarlanabilir Koltuklar Ve Direksiyon

Yükseklik ayarlı direksiyon, maksimum güvenlik ve kullanım kolaylığı sağlar. Ergonomik olarak tasarlanmış koltuklar için ekstra konfor ile rahat bir oturma alanı oluşturmak adına, 5,67 inch'e kadar ayarlanma seçeneği sunulmuştur.

11 İnch Yükseklik

Yerden yükseklik 280mm(11 inch) ve sudan geçiş derinliği650mm (25,6 inch) olan TRACKER, kuru veya ıslak zeminlerde, zorlu arazi koşullarında maksimum performans için tasarlanmıştır.

Güçlü Port Bagaj

ATV'nizin ön ve arka kısmında, gezilerinizde ihtiyaç duyabileceğiniz ekstra yük taşıma alanı olarak, metal port bagajları mevcuttur.

Ekstra Taşıma Alanı

Standart donanıma dahil arka çeki topuzu kullanılarak, ilave yük taşıma taleplerinizi römork bağlantısıyla çözüme ulaştırabilirsiniz.

Damper Kasa

230 kg taşıma kapasitesi ve hidrolik amortisör kaldırma destekli kasası ile daha ağır yükleri taşıyabilirken, 26 litrelik yakıt tankı sayesinde de daha uzak mesafelere ulaşma ayrıcalığına sahip olacaksınız.

Çevreci Ve Estetik Egzoz

Nikelaj koruma kapaklı, Euro 3 standartlarında düşük emisyonlu egzoz.

Aksesuar

250 JETMAX, güvenlik ve konforun yanında, yolculuğun tadı doyasıya yaşansın diye, bünyesinde MP3 PLAYER’ ve hoperlör sistemine de sahip olarak tasarlandı.

250 JETMAX ile müzikli yolculuklar çok daha keyifli.

Teknik Özellikler
Motor
Güç Aktarma
Süspansiyon
Boyutlar
360 °
Taksit Seçenekleri
 • HSBC Advantage, Bank Asya ASYACARD, Garanti BONUS, Finansbank CARDFİNANS, İşbankası MAXİMUM, Halkbank PARAF ve Vakıfbank WORLD kredi kartlarına (+ taksit kampanyaları dahil) 9 taksit, Akbank AXESS kredi kartına (+ taksit kampanyaları dahil) 8 taksit.
 • Kampanyalar ile ilgili olarak Şirketimizin değişiklik yapma hakkı saklıdır.
 • Bankalarca belirlenen taksit sayıları, kesinti oranları vb. düzenlemelerin, yine Bankalarca tayin edilecek zaman da ve şekilde değiştirilmesi mümkün olup, bahsi geçen muhtemel değişikliklerle ilgili olarak Şirketimizin herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
Model Açıklaması
 • Motosiklet ürünlerinde; motor silindir hacmi 250 cm3 ü geçmeyen motosikletlerde KDV (%18) ÖTV (%8), motor silindir hacmi 250 cm3 üzeri motosiklet ürünlerinde KDV (%18), ÖTV (%37)
 • Elektrikli motosiklet ürünlerinde; motor gücü 20 kw' yi geçmeyen elektrikli motosiklet ürünlerinde KDV (%18) ve ÖTV (%3)
 • ATV grubu ürünlerde; motor silindir hacmi 1600 cm3 'ü geçmeyen ATV ve UTV ürünlerinde KDV (%18) ve ÖTV (%45)
http://map.mondialmotor.com.tr/ http://www.mondialonline.com/ http://www.mymondial.com/ http://mondialyp.com/
http://www.ugursirketlergrubu.com
Copyright © Mondial 2015
http://uma.com.tr/