Ön Siperlik

Yeni RX3i Evo’da boyutu büyütülen ön siperlik ile sürücünün yolculuk esnasında rüzgardan daha iyi korunması ve sağlıklı sürüş keyfi yaşaması sağlanmıştır.

USB Girişi ve 12 V Güç Çıkışı

Yeni RX3i Evo’da gösterge panelinin sağ tarafına konumlandırılan USB girişi ve sol tarafa konumlandırılan 12 V güç çıkışı ile sürüş esnasında navigasyon cihazını ve cep telefonunu şarj edebilme imkanı sağlanmış, tüm günlük ve uzun mesafe yolculuklar için rahatlık oluşturulmuştur.

Arka Çamurluk

Yeni RX3i Evo’ya “Arka Dış Çamurluk” eklemesi yapılarak yağmurlu havanın ve çamurlu yol koşullarının sürücüye rahatsızlık vermesi engellenmiş ve daha rahat bir yolculuk sağlanmıştır.

Ön Çamurluk

RX3i Evo’nun estetik dizaynına sadık kalınarak uzatılan ön çamurluk ile olumsuz yol ve hava koşullarında yaşanacak su ve çamur sıçraması en aza indirgenmiştir.

Egzoz Dekor Kapağı

Yeni RX3i Evo’nun sportif görünümüne uygun olarak yeniden dizayn edilen egzoz kapağı ile artçı yolcuların egzozdan gelen sıcaklıktan etkilenmeleri engellenmiştir.

Motor Bloğu

250 cc su soğutmalı, üstten eksantrikli seramik kaplı tek silindir, 4 valf enjeksiyonlu (EFI) motor yapısına sahip RX3i Evo, etkin gücünü hissettiriyor.

Gösterge Paneli

RX3i Evo LCD gösterge paneline konumlandırılan digital hız göstergesi, yakıt göstergesi sağ/sol sinyal ikaz lambaları, digital saat ve uzun far göstergesi mevcuttur.

Arka Süspansiyon

Arka amortisör ise ayarlanabilir ve güçlendirilmiş tek amortisör yapısıyla konforlu ve rahat sürüş imkanı sağlanmıştır

Ön Süspansiyon

Ön amortisörler up-side (ters amortisör) olup yol tutuş özelliği ve performansı arttırılmıştır.

Aydınlatma ve İkaz Lambaları

Gövde krenajı ile uyum sağlanmış, aydınlatma kapasitesi güçlendirilmiş ön farlar dikkat çekici şekli ile göz alıcı hale getirilmiş. Aynı zamanda trafikte fark edilirliği arttırılmıştır.

Sele

RX3i Evo kullanıcılarının, konforlu ve ergonomik sürüşleri için dizayn edilmiş sele yapısı su geçirmez ve kaymaz özelliklidir.

Arka Port Çantalar

Yanınıza almak istediğiniz eşyalar için taşıma kolaylığı sunar.

Zincir

O-Ring’li zincir kullanılarak zincir üzerinde daha çok yağ tutulması sağlanmış ve metal sürtünmeleri azaltılarak motorun performansı arttırılmıştır.

Radyatör

Su soğutmalı yapısı ile motorun daha hızlı soğumasını sağlar ve performansını üst seviyeye çıkarır

Arka Salıncak

RX3i Evo, dayanıklı ve sağlam arka salıncak yapısı ile güçlü ve güvenilir sürüş imkanı sağlar.

Maceranın Yepyeni Adı

Şimdi hayallerine doğru yol almanın tam zamanı. Gücü ve konforuyla hep daha iyisini arayan RX3i Evo, hayata bakış açını değiştirecek.

RX3i Evo, 250 cc, su soğutmalı motor yapısı, genç ve dinamik tasarımıyla asfalt ve arazide hakimiyetin fazlasıyla sürücüde olduğunu hissettiriyor.

Yolculuklarda kullanıcısının cesaretine cesaret katarak yol almasını sağlayan RX3i Evo’nun, önde 19’ jant ve arkada 17’ jantı ile yol tutuş özelliği artırıldı. Yere daha sağlam basan RX3i Evo konforlu ve güvenli seyahatler yaşatıyor.

RX3i Evo’da yüksek ön siperlik camı, yolculuk anında rüzgardan daha iyi korunma sağlayarak, keyifli bir sürüş yaşatıyor.

Artçı yolcular da düşünen RX3i Evo’da, yeni egzoz kapağı tasarımı ile egzozdan gelen sıcaklık en aza düzeyde hissediliyor.

RX3i Evo,  yepyeni bir özelliği ile tamamen sürücülerini düşünerek, gösterge panelinin sağ tarafına konumlandırılan USB girişi ve sol tarafına konumlandırılan 12 V güç çıkışı ile yolculuk anında navigasyon cihazını ve cep telefonunu sarj edebilme imkanı sağlıyor.

RX3i Evo, turuncu, kırmızı ve beyaz olmak üzere 3 farklı renk seçeneği ile kullanıcılarının beğenisine sunuluyor.

Onu tamamlayan tüm bu özellikleri ile asfaltta ve arazide iz bırakmayı sevenlerin tek tercihi RX3i Evo ile kalıpların dışına çıkmaya hazır mısın?

Teknik Özellikler

Motor Tipi Tek Silindir, Dört Zamanlı, Balansörlü
Motor Hacmi 250
Silindir Çapı x Stork 77 x 53.6
Sıkıştırma Oranı 11.6 ± 0.1 : 1
Yakıt Sistemi EFI
Maksimum Güç 18.5 kW at 9000min-1
Maksimum Tork 22.5 Nm at 7000min-1
Ateşleme Tipi ECU
Şanzıman Manuel / 6 Vites
Boyutlar (UxGxY) 2230 x 868 x 1260
Yakıt Tankı Kapasitesi 15 lt
Frenler Ön/Arka Disk / Disk
Tekerlek Ölçüsü Ön 100/90-19 & 2.15x19"
Tekerlek Ölçüsü Arka 130/70-17 & 3.00x17"
Debriyaj Tipi Islak Tip Çoklu Plaka
Soğutma Tipi Sıvı Soğutma
Çalıştırma Metodu Elden Marşlı

Video Galeri

Bu şölene siz de katılın

Mondial dünyasında keyifli bir tura ne dersiniz?