Haberler

UMA, 2019 Servisler Toplantısını Gerçekleştirdi

Uğur Motorlu Araçlar’ın, 7-10 Şubat tarihleri arasında Antalya Mirage Park Resort Oteli’nde organize ettiği Servis Toplantısı servislerin yoğun ilgi ve katılımı ile gerçekleşti. Türkiye’nin dört bir köşesinden katılım sağlayan servislere 2019 yılında geçilecek Euro 4, müşteri ilişkileri ve yeni SAP programı üzerine eğitimler verildi.

Uğur Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkan Vekilinin konuşması ile başlayan toplantı, Uğur Motorlu Araçlar yöneticilerinin 2019 yılında motosiklet sektöründeki değişimler, beklentiler ve yenilikler üzerine yapmış oldukları sunumlar ile devam etti.

Uğur Motorlu Araçlar Genel Müdür Yardımcısı yapmış olduğu konuşmada: “2019 yılı, emisyon standartları ve fren sistemlerindeki güncellemeler, ekonomik etkenler ve yenilenen ürün çeşitliliği ile motosiklet sektörü açısından büyük bir değişimin yaşanacağı yıl olacağını belirtirken, müşterilerin marka bağlılıklarında artık satış sonrası hizmetlerin büyük bir etkisinin olduğuna dikkat çekti.

Pazarlama ve Satış Direktörü “Euro3’den Euro 4 geçişin gerçekleşeceği 2019 yılı motosiklet sektöründe büyük bir değişimin başlangıcı olduğunu, 19 yeni Euro 4 uyumlu modelleri ile bu değişime hazır olduklarını belirtti. Bayi ve Servislerinin değişen şartlarda gerekli eğitimlerini sağlayarak daha da güçlü hale geleceklerini ifade etti.

Satış Sonrası Hizmetleri Müdürü ise değişen teknolojisi ile birlikte yetkili servislere gerekli eğitimleri sağlayarak müşteri memnuniyeti daha üst seviyelere çıkartmayı hedeflediklerini, müşterin talep ve isteklerine daha etkin, pratik ve hızlı bir şekilde çözüme kavuşmasında, kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarına devam edeceğini belirtti.

2019 yılı yeni modellerinin de sergilendiği, enjeksiyonlu modellere ait eğitimlerin yapıldığı  ve yeni sezon hazırlıkları ile dolu dolu geçen toplantı, gala gecesindeki eğlence ile birlikte tamamlandı.

12 Şubat 2019 Salı


Tüm Haberler
SOSYAL MEDYADA

Mondial resmi sosyal medya sayfaları üzerinden bizi takip edebilirsiniz.

E-BÜLTEN KAYIT

Mondial E-Bülten'e kayıt olarak Mondial ile ilgili yeniliklerden ve gelişmelerden haberdar olun.

TÜKETİCİ DANIŞMA HATTI

Merkezimiz ile iletişime geçerek tüm sorularınız için yardım alabilirsiniz.

444 80 850 800 448 3 862