180 Z-ONE S
mondial TOURING

180 Z-ONE S

RENKLER

Motor Bloğu

Yüksek ateşleme gücüne sahip 179 cc 8.500 d/d da 11,5 kw güç üreten kalkış ve sürüş esnasında mükemmel hız tepkimeleri oluşturan (SOHC) motor. Motorda dikkat çekici üstün özellikler arasında; bilyalı külbütör (supap külbütör aşınmalarını en alt seviyeye indirger), karbon debriyaj sistemi (debriyaj balatalarının 6 kata kadar daha dayanıklı olmasını sağlar), dıştan balansör sistemi (en aza indirgenmiş titreşim) ve yüksek performans ve güç elde edebilmek için özel şanzıman sistemi yer alıyor.

Yüksek Güvenlikli Ön Disk Fren

265 mm çapta, disk ve çift pistonlu kalipere sahip,  kısa frenleme mesafesi sunan, geniş soğutma kanatlı hidrolik frene sahiptir.

Ön Süspansiyon

Sistem, sürücüyü yormayacak şekilde, yol, şasi, denge, güvenlik unsurları en üst seviyede tutularak dizayn edildi. Ön süspansiyonda Upside-Down (Ters) amortisör yapısı kullanılarak sürüş ergonomisi sağlandı.

Arka Süspansiyon

Arka süspansiyon üzerinde çift kademeli helezon yay sistemi ve gaz sıkıştırmalı kombine amortisör yapısı kullanılarak sürüş ergonomisi sağlandı.

Dijital LED Gösterge

Üzerinde konumlandırılmış dijital vites göstergesi, dijital benzin göstergesi, dijital mil / km seçenekli hız göstergeleri ve yakıt ikaz ledi, uzun / kısa far konum ledi, sağ / sol sinyal ledi, led aydınlatmalı ve şeffaf aydınlatma ibreli analog led aydınlatma sistemine sahip devir göstergesi ile spor tasarımlı gösterge paneli.

Aydınlatma & İkaz Lambaları

Aydınlatma kabiliyeti Halojen (H4) far ampülü ile geliştirilmiş, daha keskin görüş açısı kazandırılmış far dizaynı, elmas dizayn led sinyaller kullanılmıştır.

Arka Stop

Alaşım plastik arka port bagaj spor görselliği tamamlarken, elmas şekilli çoklu led ampul kullanılmış arka stoplar ve led sinyaller de trafikte dikkat çekmeni sağlayacak.

Benzin Deposu

Üzerine sportif benzin depo stickerı yapıştırılmış, keskin hatlara sahip, spor dizayn ve yüksek kapasiteli 18 lt lik benzin deposuna sahiptir.

Racing Dizaynı Sele

Alışılmış siyah sele renginden farklı olarak, iki farklı renk kombinasyonundan oluşan, sürücü ve artçı için iki farklı yükseklikte ve artçı selesinin açılımı ile kişisel eşyaların korunabileceği sele altı bagaj bölümlü fonksiyonel sele tasarımı mevcuttur.

Çevreci Ve Estetik Egzoz

Euro 3 normlarında, katalitik konvertör ile atık gazların çevreye vereceği zararı en aza indirgeyen, çevreci ve özel kaplamalı ters üçgen, moda tasarımlı egzoz yapısına sahiptir.

Plakalık

Metal malzemeden yapılan arka plakalığın sağlamlığı arttırılmıştır.

Port Bagaj

Yolculuk anındaki eşyaların için ekstra taşıma alanı sağlayan arka port bagaj ilavesi kolaylık sunuyor

Rüzgarlık

Süper güçlü üç boyutlu, benzersiz ve göz kamaştırıcı bir görünüme sahip ön siperlik, keskin çizgileriyle hareket esnasında oluşan rüzgar etkisini azaltır. Hem zarif hem de kullanışlı görünüş sağlar.

Sakal

Motosikletin rengine uygun dizayn edilen ön panel ile tasarımdaki bütünlük sağlandı.

Arka Çamurluk

Yeni geliştirilen arka çamurluk yapısı yağmurlu ve çamurlu kötü yol şartlarında suyun ve çamurun gelmesini önlemek amacıyla yenilendi.

Şehrin Yollarını Keşfet

Touring sınıfının sportif görünüme sahip modeli 180 Z-One S, şehirde ve uzun yolculuklarda daha konforlu yolculuklar yapabilmen için yenilendi. Yüksek güvenlikte sürüşler için tasarlanmış, ihtiyaçların tümüne cevap oluşturabilecek 180 Z-One S şimdi daha etkileyici.

180 Z-One S’in arka çamurluğunda tasarım değişikliği yapılarak, yağmurlu ve çamurlu yol şartlarında suyun ve çamurun gelmesi önlenerek güvenle yol alman sağlandı.

Motor bloğu ön paneli siyah düz renkten kurtarılarak, motosikletin rengine uygun panel kullanılarak tasarımdaki şıklık tamamlanmıştır.

180 Z-One S’in sağ ve sol elcikler yenilenmiş ve gündüz farı sistemi kullanılmıştır.  180 Z-One S’da yapılan bir diğer yenilik ise arka plakalıkta yapılmıştır. Arka plakalık metal şekilde monte edilerek sağlamlığı arttırılmıştır.

2 farklı (Yeşil, Mavi) renk seçeneğine sahip 180 Z-One S, sportif çizgileri ve tasarımı ile tüm gözlerin üzerinde olmasını sağlayacak.

Teknik Özellikler

 • Motor Tipi Tek Silindir, Dört Zamanlı , Hava Soğutma, Balansörlü
 • Motor Hacmi 179 cc
 • Silindir Çapı x Strok 63.50 x 56.40 mm
 • Sıkıştırma Oranı 8.9 ± 9.3:1
 • Yakıt Sistemi Karbüratör
 • Maksimum Güç 11.5 kw at 8500 min-1
 • Maksimum Tork 13.5 Nm at 7000 min-1
 • Ateşleme Tipi CDI
 • Şanzıman Manuel / 5 Vites
 • Boyutlar (UxGxY) 2040 x 755 x 1045
 • Tekerlekler Arası Mesafe 1330 mm
 • Yakıt Tankı Kapasitesi 18 lt
 • Ağırlık 125±5 kg
 • Maksimum Taşıma Kapasitesi 150 kg
 • Frenler Ön/Arka Disk / Kampana
 • Tekerlek Ölçüsü Ön 90/90-17
 • Tekerlek Ölçüsü Arka 110/80-17