MONDIAL ile
ŞEHRİN YOLLARINI KEŞFET
BUCCANEER

HIZLI ÜRÜN ARA

BUCCANEER 250i
Mondial BUCCANEER
BUCCANEER 250i

Yolların Yeni Korsanı Tasarımıyla zamana meydan okuyan yapısı ve her bakışta kendine hayran bırakan tarzı ile cafe racer tadındaki Yeni “Buccaneer 250i” ye hayran kalacaksın. Her sürüşte kendin...

0 TL

RENKLER
Detaylar Karşılaştırmaya Ekle

BUCCANEER

Sürücülere sunduğu motosiklet modelleri ile herkes tarafından beğenilen Mondial; Buccaneer motosikletleri ile sürüş tarzınızı değiştirmenize ve yepyeni deneyimler edinmenize fırsat tanıyor!

Türkçede “Korsan” olarak nitelendirilen Mondial Buccaneer motosikletler; kendine hayran bırakan tarzı, güçlü ve üst düzey performansı ve retro tasarımı ile şehir içi ve şehirler arası yolculuklarda konforlu sürüşler yaşamanızı sağlayacak araçlar olarak ön plana çıkıyor!

Yolların Yeni Korsanı Buccaneer 250i

Mondial Motor online kataloğunda yer alan Buccaneer kategorisinde, tasarımı, dikkat çekici detayları ve cafe racer tarzı ile göz dolduran Buccaneer 250i bulunmaktadır. Ergonomik ve konforlu sele yapısı sayesinde uzun yolculuklarda yorulmanın önüne geçecek olan Buccaneer 250i, sağlam süspansiyon yapısı ile de titreşimleri engellemektedir. Yuvarlak hatları bulunan ön ve arka farları ile trafikte fark edilirliği artıracak olan Buccaneer 250i motosiklet modeli, motora dair görmek istediğiniz bilgilere kolayca ulaşmayı sağlayan sade gösterge paneli ile retro tarzı net bir şekilde yansıtmaktadır. Düşük emisyonlu egzoz yapısı sayesinde çevreci bir araç olarak da rakiplerinin arasından sıyrılan Mondial Buccaneer motosikletler, siyah rengi ve göz alıcı detayları ile asi tarzı en net şekilde ortaya koymaktadır

Şehirler İçi ve Şehirler Arası Yolculuklarda Aradığınız Konfor

Özellikle de şehirler arası yolculuklarda motosiklet sürücülerinin daha konforlu ve keyifli sürüş deneyimleri edinmelerine fırsat tanıyan Buccaneer 250i motosiklet modeli, kaliteli ve dayanıklı yapısı ile ön plana çıkan bir araçtır. Yüksek motor hacmi ve 4 silindirli yapısı ile hem şehir içi hem de şehirler arası yolculuklarda üstün performans yakalamayı sağlayan Buccaneer 250i motosiklet; sağ elcikte marş butonu ve acil stop düğmesi, sol elcikte korna düğmesi ile sinyal ve far düğmesi yer alan kullanışlı bir modeldir.

Motosikleti seçerken yüksek performansa, klasik tasarıma ve konforlu yapıya önem veriyorsanız, Mondial Buccaneer 250i motor modeli tam size göre! Siz de Mondial Motor sayfalarını ziyaret ederek Buccaneer hakkında detaylı bilgi edinebilir, satış&servis noktalarını öğrenerek beğendiğiniz modelleri yerinde inceleyebilirsiniz!