Modeller

HIZLI ÜRÜN ARA

Modeller

Enduro Motor

Sektörde hizmet vermeye başladığı 2004 yılından itibaren tasarladığı motosikletler ile sürücülerden tam not alan Mondial, motosikletle seyahat etmeyi sevenlerin konforlu ve keyifli yolculuk deneyimleri edinmek için tercih edebilecekleri Enduro motorları resmi web sayfasında beğeniye sunuyor!

Teknolojinin getirdiği yenilikler ile daha kullanışlı tasarımlara kavuşan Enduro motosiklet modelleri, yüksek manevra kabiliyetleri sayesinde şehir içi ve şehirlerarası yolculuklarda kolaylık sağlayacak araçlar olarak ön plana çıkıyor!

Sportif ve Estetik Tasarım Enduro Motosikletler

Şık ve dinamik tasarımı ile motosikletlerde performansa önem verenlerin tercih edebileceği Enduro motorlar, farklı özellikleri bulunan çeşitli modelleri ile Mondial Motor sayfalarında yer almaktadır. Genel hatlarında kullanılan siyah rengin yanı sıra, detaylarda kırmızı, sarı ve beyaz renk seçenekleri bulunan Enduro motorlar, güçlü motorları ile yüksek performans gösteren ve motor gücünü etkili bir şekilde kullanmaya fırsat tanıyan motosiklet modelleri olarak online katalogda öne çıkmaktadır. Aydınlatma kapasitesi güçlendirilmiş farları ile gece yolculuklarında daha rahat görüş olanağı ve gündüz yolculuklarında daha kolay fark edilmeyi sağlayan Enduro motosikletler, ön ve arka çamurlukları ile, yağmurlu hava ve çamurlu yol gibi koşullarda sürücülerin rahatsız olmalarını engelleyecek tasarımlara sahiptirler. Detaylara ek olarak; arka ve yan port çantalar ile taşınmak istenen kişisel eşyaları muhafaza etmeyi de kolaylaştıran Enduro motorlar, USB girişi ve 12V güç çıkışı sayesinde telefon ve tablet gibi cihazları istenilen yerde hızlı bir şekilde şarj etmeye fırsat tanımaktadır.

Rx3i Evo-ABS/Euro4

Kırmızı ve sarı renk seçenekleri ile üretimi yapılan Rx3i Evo Enduro motosiklet modeli, 250 cc’lik motoru ile şehir içi ve şehirler arası yolculuklarda üstün performans yakalamaya ve konforlu sele yapısı ile de iyi sürüş deneyimleri edinmeye fırsat tanıyan son derece kullanışlı bir araçtır. Özel olarak geliştirilen ön ve arka amortisörleri sayesinde yoldan gelen darbeleri emerek yolculuğun yorucu bir hal almasının önüne geçen Rx3i Evo Enduro motosiklet, motorun ısınmasını engelleyen radyatörü ile özellikle de şehirler arası yolculuklarda motordan en iyi performansı almaya imkân tanımaktadır. Motorun performansını daha üst noktalara taşımayı sağlayan zincirlere de sahip olan Rx3i Evo Enduro motosiklet modeli, arka salıncak yapısı ile güvenli ve güçlü sürüşlerin kapılarını açmaktadır.

RX1i Evo

Şık tasarımı ve kullanıcıların dikkatini çeken detayları ile öne çıkan RX1i Evo Enduro motor, ön diskte kullanılan kombine fren sistemine sahip olması sayesinde ani duruşlarda en güvenli sonuçları almayı sağlamaktadır.  Genellikle şehir içi kullanımda yakıt tüketiminden tasarruf etmek isteyenlerin sık tercih ettikleri modellerin başında gelen RX1i Evo Enduro motosiklet, yanlarında yer alan koruma barları sayesinde trafikte meydana gelebilecek düşüşlerde sürücüyü ve motosikleti korumayı mümkün kılan kaliteli ve dayanıklı bir araçtır. 125 cc’lik motoru ile A1 ehliyetlerle kullanılma imkânı bulunan RX1i Evo Enduro motosiklet, amatör ve profesyonel sürücüler tarafından tercih edilebilecek model olarak kategori sayfalarında bulunmaktadır.

Bir ulaşım aracından çok tutku olarak görülen Enduro motosikletler, sürücülerin beklentilerine cevap verecek olan tasarımları ile Mondial Motorda sizleri bekliyor. Siz de Mondial sayfalarına girerek Enduro motorları detaylı bir şekilde inceleyebilir, satış&servis noktalarını öğrenerek beğendiğiniz modelleri yerinde görebilirsiniz!

SOSYAL MEDYADA

Mondial resmi sosyal medya sayfaları üzerinden bizi takip edebilirsiniz.

E-BÜLTEN KAYIT

Mondial E-Bülten'e kayıt olarak Mondial ile ilgili yeniliklerden ve gelişmelerden haberdar olun.

TÜKETİCİ DANIŞMA HATTI

Merkezimiz ile iletişime geçerek tüm sorularınız için yardım alabilirsiniz.

444 80 850 800 448 3 862