Blog

Yeni Rx1i Evo ile Yolun İzini Sür!

Yeni Ürünler
28 Haziran 2018 Perşembe

Mondial, enduro ailesinin yeni üyesi RX1i Evo’yi motosiklet severler ile buluşturdu. Şık ve zarif yapısı ile kullanıcısına sürüş keyfini yaşatmayı hedefleyen RX1i Evo, yeni başlayanlara A1 sınıfı motosiklet ehliyeti ile kullanabilme imkanı sunarak iddialı bir model olarak piyasa yerini aldı. 

Enduro sınıfında başlangıç yapmak isteyen sürücüleri düşünülerek geliştirilen RX1i Evo, 125 cc hacimli 2 valf enjeksiyonlu (EFI) motor yapısı, 8.500 d/d’da 7,6 kW maksimum güç üreten motor 6.000 d/d’da 9,6 Nm maksimum tork kullanıma sunuyor. Ayrıca kombine fren sistemi (CBS), genişletilmiş arka port çantalar, LCD ekran göstergesi başta olmak üzere birçok özellik RX1i Evo’da standart donanımlar arasında kullanıcısına sunuluyor.

RX1 Evo’da, sürücülerini düşünerek tasarlandığı, gösterge panelinin sağ tarafına konumlandırılan USB girişi ile yolculuk anında navigasyon cihazını ve cep telefonunu sarj edebilme imkanı sağlıyor. Ön ve arka aydınlatmaları ile gece sürüşlerinde de fark edilirliğini üst seviyeye çıkartırken, 14,5 litre kapasiteli yakıt hacmi ile de kesintisiz uzun yol  sürüşleri sağlıyor. Euro 4 normlarına uygun düşük emisyonlu egzoz yapısı özelliğine de sahip RX1i Evo, egzoz üzerinde bulunan dekoratif koruma kapağı ile de egzozdan gelen ısının artçıyı rahatsız etmesini engellemiştir. Rx1i Evo turuncu ve kırmızı olmak üzere iki fark seçeneği sunuyor.

Hafta içi seni trafikten kurtarsın ya da hafta sonu seninle küçük kaçamaklara gelsin istiyorsan: RX1 Evo ‘dan başkasına bakmana gerek yok.

« Tüm Makaleler
SOSYAL MEDYADA

Mondial resmi sosyal medya sayfaları üzerinden bizi takip edebilirsiniz.

E-BÜLTEN KAYIT

Mondial E-Bülten'e kayıt olarak Mondial ile ilgili yeniliklerden ve gelişmelerden haberdar olun.

TÜKETİCİ DANIŞMA HATTI

Merkezimiz ile iletişime geçerek tüm sorularınız için yardım alabilirsiniz.

444 80 850 800 448 3 862