Haberler

UMA bünyesindeki Mondial 2018 Yılı Bayiler Toplantısı Gerçekleşti.

Türkiye motosiklet sektörünün öncü markası olan Mondial, Türkiye’deki her türden kullanıcıya hitap eden, geniş motosiklet yelpazesini ve yeni getireceği motosiklet modellerini 30 Ekim – 5 Kasım tarihleri arasında gerçekleştirdiği 2018 Bayiler Toplantısında katılımcılar ile buluşturdu.

Sahip olduğu Türkiye’nin en büyük yedek parça deposu ve satış sonrası hizmetleri ile müşteri memnuniyetinin daha da ötesine geçmeyi ve güven ile büyümeye devam etmeyi hedefleyen bir marka olma anlayışını katılımcılarına kanıtladı.

Enduro kategorisinde tüm Türkiye’nin beğendiği RX3i Evo ve yeni gelen modelini sergileyen Mondial, katılımcılar tarafından büyük ilgi topladı. 250 cc su soğutmalı, üstten eksantrikli, seramik kaplı tek silindir, 4 valf enjeksiyonlu (EFI) motor bloğuna sahip RX3i Evo, etkin gücünü tüm salonda hissettirdi.

Scooter sınıfının kullanışlı modellerinin yanı sıra yeni gelen Ritmica 110 modelinin de tanıtımı bayi toplantısında yapıldı. Sürücü konforunu sağlarken artçıyı da unutmayan Ritmica 110, şehir içi yolculuklarda en çok tercih edilecek modeller arasında olmayı hedefliyor.

Cross severler için tasarlanan X-Treme Max 200 ve 250 X-Treme Enduro katılımcıların beğenisine sunuldu. Kendilerine has özelliklere sahip Cross motosikletler teknik özellikleri bayilere anlatılarak bilgilendirildi ve tanıtıldı.

Genç kullanıcıların ilgisinin hiç azalmadığı touring tarzı motosikletlerden olan Mondial Z-One modeli de toplantıda yer aldı. 149 cc 7.000 d/d da 7,8 kw güç üreten içten balansörlü (SOHC) motor bloğu ve iyileştirilmiş ateşleme tepkimesine sahip model hız tepkimelerine anında cevap verebiliyor.

Üstün kalite anlayışı ile Türkiye pazarına uygun modelleri 2018 yılında satmaya devam edecek olan Mondial, istikrarlı büyümesini her geçen yıl arttırmaya devam edeceğini yapılan bayi toplantısında bir kez daha vurguladı.

15 Kasım 2017 Çarşamba


Tüm Haberler
SOSYAL MEDYADA

Mondial resmi sosyal medya sayfaları üzerinden bizi takip edebilirsiniz.

E-BÜLTEN KAYIT

Mondial E-Bülten'e kayıt olarak Mondial ile ilgili yeniliklerden ve gelişmelerden haberdar olun.

TÜKETİCİ DANIŞMA HATTI

Merkezimiz ile iletişime geçerek tüm sorularınız için yardım alabilirsiniz.

444 80 850 800 448 3 862