150 Z-ONE
mondial TOURING

150 Z-ONE

RENKLER

Güçlü Motor Hacmi

150 Z-One 149 cc 7.000 d/d da 7,8 kw güç üreten içten balansörlü (SOHC) motor bloğu ve iyileştirilmiş ateşleme tepkimesine sahiptir. Bu güçlü motor, kalkış hızı ve mükemmel hız tepkimeleri ile tutku hissi yaratır.

Göz Alıcı Ön Amortisör

Ön amortisörde geniş çaplı kalın süspansiyon sistemi kullanılmıştır. (Çap 37mm) Yapılan testlerle arttırılan malzeme alaşım sertliği ve gücü ile daha güvenli ve istikrarlı sürüş keyfi sağlar.

Gelişmiş Parça Tabanlı Arka Amortisör

Çift kademeli değişken sertlikli amortisörleri, dairesel ve dikdörtgensel spiral yayları iki farklı aşamada darbeleri emer ve sertlik değişkenliği ile tek ve çift kişilik kullanımda istikrarlı sürüş tecrübesi sunar.

Yüksek Güvenlikli Ön Disk Fren

Güçlü duyarlılığı ile hızlı yanıt verir. Mükemmel frenleme sistemi, sağlam fren fonksiyonu seyahat sırasında etkin güvenlik garantisi sunar.

Gelişmiş Spor Jant Göbeği

Gelişmiş yapısı ile zemin darbe kuvvetini azaltır ve büyük ölçüde konfor artışı sağlar.

Keskin Çizgili Çamurluk

Ön ve arka çamurluklarda keskin güçlü hatlar, aşırı süslü tasarımların aksine değerini arttıran sade ve zarif bir tasarıma sahiptir.

Dijital LED Gösterge

Gösterge panelinde kullanılan LED aydınlatma sistemi sayesinde panel daha aydınlık bir görünüme sahiptir. Gösterge paneli üzerine konumlandırılmış digital hız göstergesi, devir saati, sağ-sol ikaz lambaları, uzun far göstergesi, benzin depo göstergesi mevcuttur.

Ön Halojen Far ve LED Sinyaller

Halojen far yapısı muhteşem aydınlatma kabiliyeti sağlarken, LED ikaz aydınlatma lambaları ile görünümdeki şıklık sağlanmıştır. Far yapısı yüksek görsel etki yaratma amaçlı geliştirilmiştir.

Arka Stop

Alaşım plastik, arka port bagaj spor görselliği tamamlarken, elmas şekilli, çoklu led ampul kullanılmış arka stoplar ve led sinyaller de trafikte dikkat çekmeyi sağlar.

3D Rüzgarlık

Süper güçlü üç boyutlu, benzersiz ve göz kamaştırıcı bir görünüme sahip ön siperlik, keskin çizgileriyle hareket esnasında oluşan rüzgar etkisini azaltır. Hem zarif hem de kullanışlı görünüş sağlar.

Plakalık

Metal malzemeden yapılan arka plakalığın sağlamlığı arttırılmıştır.

Sakal

Motosikletin rengine uygun dizayn edilen ön panel ile tasarımdaki bütünlük sağlandı.

Süper Büyük Benzin Deposu

18 lt süper depo, düz çizgileri ile dikkat çekerken, açısal üç boyutlu, hareketli, keskin stili ve ayakların depoyu kavrayabileceği yapısı ile kullanım rahatlığı sunuyor.

Racing Dizaynı Sele

Tasarımda artçı bölümünün öne doğru açılması sağlanarak, altında gizlenmiş haznede eldiven ve ruhsat gibi gereksinimlerin saklanabilmesi amaçlanmıştır.

Port Bagaj

Yolculuk anındaki eşyaların için ekstra taşıma alanı sağlayan arka port bagaj ilavesi  kolaylık sunuyor.

Sele Altı Bagajı

Sele altına gizlenmiş depo alanı eldiven ve ruhsat gibi gereksinimlerin saklanabilmesi için tasarlanmıştır.

Çevreci Ve Estetik Egzoz

Dekoratif koruma kapaklı Euro 3 standartlarında düşük emisyonlu egzoz yapısına sahiptir:

Özgürlüğün Peşinde

Touring sınıfının sportif görünüme sahip modeli 150 Z-One, şehirde ve uzun yolculuklarda daha konforlu yolculuklar yapabilmen için yenilendi. Yüksek güvenlikte sürüşler için tasarlanmış, ihtiyaçların tümüne cevap oluşturabilecek 150 Z-One şimdi daha etkileyici.

150 Z-One nın arka çamurluğunda tasarım değişikliği yapılarak, yağmurlu ve çamurlu yol şartlarında suyun ve çamurun gelmesi önlenerek güvenle yol alman sağlandı.

Motor bloğu ön paneli siyah düz renkten kurtarılarak, motosikletin rengine uygun panel kullanılarak tasarımdaki şıklık tamamlanmıştır.

150 Z-One’nın sağ ve sol elcikler yenilenmiş ve gündüz farı sistemi kullanılmıştır.  150 Z-One’da yapılan bir diğer yenilik ise arka plakalıkta yapılmıştır. Arka plakalık metal şekilde monte edilerek sağlamlığı arttırılmıştır.

4 farklı (Siyah, Beyaz, Mavi, Kırmızı) renk seçeneğine sahip 150 Z-One sportif çizgileri ve tasarımı ile tüm gözlerin üzerinde olmasını sağlarken, yakıt tasarrufu ile de seni fazlasıyla düşünecek.

Teknik Özellikler

 • Motor Tipi Tek Silindir, Dört Zamanlı , Hava Soğutma, Balansörlü
 • Motor Hacmi 149 cc
 • Silindir Çapı x Strok 57.30 x 57.80 mm
 • Sıkıştırma Oranı 9.0 ± 9.5:1
 • Yakıt Sistemi Karbüratör
 • Maksimum Güç 7.8 kw at 7000min-1
 • Maksimum Tork 11.5 Nm at 5500 min-1
 • Ateşleme Tipi CDI
 • Şanzıman Manuel / 5 Vites
 • Boyutlar (UxGxY) 2040 x 755 x 1045
 • Tekerlekler Arası Mesafe 1330 mm
 • Yakıt Tankı Kapasitesi 18 lt
 • Ağırlık 125±5 kg
 • Maksimum Taşıma Kapasitesi 150 kg
 • Frenler Ön/Arka Disk / Kampana
 • Tekerlek Ölçüsü Ön 90/90-17
 • Tekerlek Ölçüsü Arka 110/80-17